Dni otwarte przedszkola

  • 1 czerwiec 2016

Dni otwarte, na przełomie maja i czerwca, to już tradycja „Jedyneczki”. Od poniedziałku 30 maja do środy 1 czerwca gościliśmy w przedszkolu przyszłych przedszkolaków. Na naszych gości, jak również na wszystkich naszych podopiecznych czekało moc atrakcji.

♥ Poniedziałek przebiegał pod znakiem ogrodowego szaleństwa. Wspaniały plac zabaw, doposażony ostatnio w dodatkową atrakcję, jaką jest trampolina, zachęcał do zabawy. Niewątpliwie jednak najwięcej frajdy dostarczyła dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci były niezmordowane, wspinały się i zjeżdżały niezliczoną ilość razy. Mają kondycję te nasze przedszkolaki!

♥ We wtorek zaproponowaliśmy dzieciom coś dla ducha – występ ulubionego teatru „Skrzat”. Przedszkolaki i zaproszeni goście obejrzeli wspaniałe przedstawienie pt. „Królestwo Wesołuszka”, które wywołało duże emocje. Były więc salwy śmiechu, ale również strach, który wzbudzali czarownica i zbój.

♥ W środę świętowaliśmy Dzień Dziecka. Konkursy, malowanie twarzy, puszczanie baniek, wesoła zabawa w ogrodzie i kiełbaski z grilla to tylko niektóre z atrakcji tego dnia. Przez wszystkie dni towarzyszyły nam piękna pogoda i świetne humory.

Przed nami jeszcze kolejne atrakcje czerwca – ostatniego miesiąca roku szkolnego 2015/2016.

Poniedziałek 30 maja