DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA cd.

  • 27 wrzesień 2016

tmcdrdxUroczyste obchody święta Przedszkolaka w naszym przedszkolu odbyły się w piątek 23 września. Od samego rana w Jedyneczce się działo. Oj działo! Zrobiło się jakoś inaczej, nie kolorowo jak zwykle, lecz niebiesko. Poza tym gumki, spinki, owoce, kwiaty, żel, lakier do włosów, kolorowa farba….. i to wszystko na głowach naszych przedszkolaków?
Dokładnie tak. W tym dniu rodzice puścili wodze fantazji tworząc na dziecięcych główkach niezwykłe fryzury. Przychodzące do przedszkola dzieciaki wzbudzały entuzjazm i zachwyt nie tylko wśród rówieśników, ale również wśród personelu przedszkola. Atrakcji w tym dniu nie brakowało.
Od rana dzieci bawiły się przy dźwiękach ulubionych przebojów. Spalone podczas tańca kalorie nasi milusińscy uzupełnili zajadając pyszną sałatkę jarzynową. Po takim wysiłku wszystkie warzywa znikały z talerzy. Samodzielne przygotowanie i krojenie warzyw (ogórka, rzodkiewki, kalarepkę, sałatę itp.), poza walorami edukacyjnymi, przyniosło dzieciom doskonałą zabawę i nowe doświadczenia. Posileni, z nowym zapasem sił wyruszyliśmy w niebieskim korowodzie ulicami osiedla Stare Stawy. Było nas widać i słychać z daleka. Wyposażeni w instrumenty robiliśmy niezły hałas. Mieszkańcy osiedla z zainteresowaniem wyglądali przez okna, uśmiechali się do nas i podziwiali nasze fantazyjne fryzury. Ten świąteczny dzień uwieńczony został zabawą w naszym pięknym ogrodzie, a dodatkową atrakcją były kiełbaski z grilla. Po tak wyczerpującym dniu smakowały wyśmienicie.

I TAK KOLOROWO I WESOŁO  MINĄŁ  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2016 ROKU !