Kiełbaski 2016r.

  • 8 październik 2016

Tegoroczny wrzesień nie szczędził nam pięknej pogody. Początek października również zapowiadał ciepłą jesień. Taka słoneczna pogoda zachęciła nas do zaplanowania grupowych spotkań przy ognisku. Jednak aura potrafi płatać figle, i piękne, błękitne jesienne niebo pokryła gruba warstwa deszczowych chmur. To jednak nie zniechęciło nikogo i w ustalonym czasie spotkaliśmy się, nie przy ognisku, a przy kawie, herbacie i pysznym cieście. Nie zabrakło również kiełbasek, co prawda nie z ogniska, ale równie pysznych. Cieszymy się, że mimo natłoku zajęć, mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie.
Przedszkolaki nie mogły się wprost nacieszyć obecnością swoich rodziców, ale również chętnie bawiły się w sali, organizując sobie wesołe zabawy.  Uczestniczyły także w tańcach i pląsach wspólnie z nauczycielkami i rodzicami. Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy. Uśmiechy na twarzach, a nawet niechęć powrotu niektórych dzieci do domów świadczyła o tym, że spotkania należały do udanych.

kndc3nzayodgsndu3otixmzaflinia33kndc3nzayodgsndu3otixmzaflinia33

Słowa podziękowania za pomoc należą się wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji grupowych spotkań. Za upieczenie pysznych ciast, za drewno na ognisko (przyda się przy następnej okazji) i za samą obecność. Dziękujemy więc wszystkim za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia, do następnego spotkania!