Rekrutacja do naszego przedszkola trwa przez cały rok.

  • 22 lipiec 2015

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK.

Zapraszamy szczególnie dzieciaki w wieku 2 – 3 lat.

- Dla dzieci w wieku od 2 do 3 roku tworzymy indywidualne oferty – doskonałe warunki, wyjątkową i czułą opiekę, całoroczny pobyt na świeżym powietrzu.…..Pampersy, buteleczki i smoczki to żaden problem !   Niemniej jednak pomalutku staramy się, aby Państwa maluch nabył nawyki, które zamienią go w Przedszkolaka. Na to osiągnięcie potrzeba czasami naprawdę bardzo krótkiego czasu.
Proszę nam zaufać.

Dodatkowa oferta.
– Przyjmujemy również dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Przedszkole jest przystosowane do pobytu dzieci niepełnosprawnych posiadając zarówno fachową opiekę, jak i doskonałe warunki socjalne.

- Przyjęcie do przedszkola dzieci o wyjątkowych oczekiwaniach dietetycznych, ( w tym wegetariańskich) nie jest dla nas problemem. Przygotowujemy  pyszne posiłki stosowne do diety zalecanej przez specjalistów-pediatrów,  oraz inne w ustaleniu z Rodzicami.

Nasze Panie kucharki posiadają w tym temacie ogromne doświadczenie i wiedzę. 

Ponadto:
Placówka posiada przepięknie urządzone pomieszczenia dla dzieci, wyposażone w nowoczesny sprzęt i zabawki, własną jadalnię oraz cudowny ogród zapewniający miejsce zabawy
jak również wypoczynku (sfera Słońca, sfera Cienia i Chłodu, sfera Niepogody, sfera Ciszy).
Na górce Jedyneczki zjeżdżamy na sankach, gdy zawita do nas śnieżna Pani Zima.

Latem, jesienią i wiosną wszelkie możliwe godziny spędzamy w naszym Parku .

UWAGA!
W naszym jadłospisie słodycze  oraz wszelkie „słodkości” takie jak : ciastka, pomadki, soki, deserki , słodzone napoje będą pojawiać się sporadycznie. Zastąpią je warzywa i owoce oraz kanapki z pełną zawartością białka i witamin oraz woda mineralna, którą, jak się okazuje dzieci bardzo lubią.

Kompocik owocowy pojawi się również!