Spotkania przy ognisku

  • 6 październik 2015

Wrzesień tego roku nie skąpił nam pięknych dni. Taka słoneczna pogoda zachęciła do zorganizowania wspólnego jesiennego ogniska. W środę 29 września Biedroneczki i Krasnoludki, a 30 września Wędrowniczki wspólnie z Rodzicami zebrali się w przedszkolnym ogrodzie przy ognisku. W tych dniach jednak aura trochę zawiodła. Ale mimo chłodu atmosfera była bardzo ciepła i rodzinna. Przedszkolaki nie mogły się wprost nacieszyć swobodą. Chętnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym i wspólnie z rodzicami piekły przy ognisku kiełbaski, jabłka i chlebuś.
Cieszymy się bardzo, że w natłoku różnych zajęć znaleźliście Państwo czas, aby to jesienne popołudnie spędzić wspólnie ze swoją rodziną i nami oraz spotkać się i porozmawiać przy kawie i pysznym cieście z innymi rodzicami.
Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania spotkań, a więc za dostarczenie drewna, przygotowanie ciast, jabłek, rozpalenie i podtrzymywanie ogniska oraz wszystkim Państwu za liczny udział i wspaniałą atmosferę.